Služby

V oblasti topných zdrojů jsme se postupně specializovali na dodávky topných zařízení firmy Buderus tepelná technika. Naším důvodem byla především nejširší nabídka sortimentu firmy.

Za dobu svého působení firma Prolan tepelná technika s.r.o. nainstalovala řadu závěsných kotlů, jak klasické řady tak kondenzačních, litinových stacionárních s atmosférickým nebo přetlakovým hořákem – malých, středních i velkých výkonů, a zásobníků TUV.

V nedávné době jsme zařadili do své nabídky dodávky a montáže kompletních solárních systémů a tepelných čerpadel výrobce Buderus tepelná technika.

 

Buderus a servis :

Vysoce vyvinutá technologie a vysoký technický standard vyžadují profesionální instalaci a údržbu.

Již od roku 1997  je firma PROLAN tepelná technika montážní a servisní firmou v oblasti vytápění s platným dokladem o odborné způsobilosti vydaným firmou Buderus tepelná technika Praha spol. s r.o. pro servisní a montážní činnost technologie Buderus.

Firma PROLAN tepelná technika s.r.o. zajišťuje pravidelné prohlídky a údržbu technologie Buderus a záruční a pozáruční servis. V případě zájmu o naše služby jsme ochotni Vám poskytnou návrh smlouvy o zajišťování záručního a pozáručního servisu, včetně pravidelné údržby technologie Buderus.